Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Miłosz zabierze swoją klasę na wycieczkę do Warszawy! Finał "piątki" [ZDJĘCIA]

› Aktualności ponad rok temu    7.06.2017
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Miłosz dowiedział się o wycieczce na pikniku, gdzie był ze swoją klasą. Na zdjęciu z wychowawczynią, dyrektorką szkoły i mamąMiłosz dowiedział się o wycieczce na pikniku, gdzie był ze swoją klasą. Na zdjęciu z wychowawczynią, dyrektorką szkoły i mamą fot. Ewa Andersz-Wanat

Miłosz Michalak z Dobrej Nadziei, uczeń V klasy ZSS w Pleszewie zabierze swoją klasę na dwudniową wycieczkę do Warszawy. Kupon z piątką chłopca wyciągnęła Agnieszka ze SP w Dobrzycy, podczas finału naszej ulubionej akcji "Piątka dla Życia".

Tegoroczny, trzynasty już finał naszej akcji dla bardzo dobrych uczniów odbył się w szkole podstawowej w Dobrzycy. Zaprosiliśmy na niego naszych sponsorów, bez których "Piątka dla Życia" nie mogłaby istnieć. W tej samej szkole, w 2005 roku, zorganizowaliśmy pierwsze zakończenie akcji, a wycieczkę losowała wówczas Klaudia Wojtczak, dziś już studentka. 

Dzieci przygotowały występy - śpiewały i tańczyły - ale z niecierpliwością czekały na losowanie nagród. Uczniowie szkoły, która nas gościła, otrzymali za swoje kupony z piątkami i szóstkami dziesięć nagród. Pozostałe podarunki trafią do dzieci z innych placówek, a ich losowanie także odbyło się podczas finału. Kto i jakie nagrody dostanie, podamy w najbliższym "Życiu Pleszewa". Będzie je można odebrać w naszej redakcji.

Podczas finału losowaliśmy także rower dla ucznia, który przyniósł najwięcej kuponów, a takich osób było dziesięć. Można też było wygrać wyjście na basen z całą klasą oraz nagrodę główną - wycieczkę. Na to czekała cała szkoła w Dobrzycy. Uczniowie do końca mieli nadzieję, że to któraś klasa z ich szkoły pojedzie na wyprawę do Warszawy. Agnieszka wyciągnęła los. Okazało się, że należy on do Miłosza Michalaka z Dobrej Nadziei, ucznia ZSS w Pleszewie. Chłopiec wygrał dodatkowo wyjście na basen dla swojej klasy. Dziś był jego szczęśliwy dzień. Finał "Piątki dla Życia" zakończył się kolejnymi występami.

Pojechaliśmy także do Miłosza, który ze swoją klasą, wychowawczynią i mamą był akurat na pikniku w Pleszewie. Chłopiec bardzo się ucieszył z wygranych i zapewniał, że lubi się uczyć. Jego mama nie kryła szczęścia. Najwięcej piątek i szóstek - jak się okazało - Miłosz ma z języka polskiego. Obiecał, że napisze dla "Życia Pleszewa" relację z wycieczki, którą wygrał. 

Wyłoniliśmy też nauczyciela, który podpisał najwięcej kuponów z bardzo dobrymi ocenami swoich uczniów. Jest to Marzena Kłakulak-Kucała z ZSP nr 2, wychowawczyni klasy III d. Nagrodą dla niej jest bon do zakładu kosmetycznego. Gratulujemy!
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Anka
ponad rok temu 1
Super;) uczylam Milosza to wspaniałe dziecko!!! uczynne, kulturalne i mile;) swietnie ze udalo Mu sie wygrac wycieczke dla swojej klasy ;););)Brawo Milosz !!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji